České čepice
×
 x 

košík je prázdný

Jak jsme vznikli a proč
Firmu jsem založila v roce 1989, tenkrát ještě na povolení národního výrobu;) Byl to čas, kdy jsem byla na mateřské dovolené.
Mít firmu, něco vyrábět a prodávat, do něčeho vložit svou radost a pak to předat, jsem měla již jako malá holka. Vlastně jsem s „podnikáním“ začala již v 10 letech a to, když jsem malovala na kameny obrázky a ty kameny, na které jsem předala kus sebe, jsem pak prodávala.
Když jsem se před 30 roky pustila do podnikání- už toho opravdického, vyráběla jsem za pomocí domácího ručního pletacího stroje Dopleta, jednoduché pruhované čepice. O rok později jsem si za opravdu nemalé peníze koupila na strojírenském veletrhu v Brně, japonský průmyslový pletací stroj Brother a vrhla jsem se do výroby naplno.
Postupně se tenkrát k mé práci přidávali ve svém volném čase i členové rodiny. Snad pro to, že jsem je nakazila svým nadšením pro věc. Mamka, taťka, teta.. a tak vznikl název MIKLOV MI Milotová (moje maličkost) KLO Kloudová/Klouda (moji rodiče), V Valová (teta).
Do dnes jsem jim moc vděčná za jejich pomoc, podměty a spolupráci. Obzvlášť tatínek, který byl návrhář kabelek, batohů a hokejoviny ve firmě Opus Zbraslav, mi byl velkou inspirací. Měl dobrý vkus, smysl pro pořádek, řád a mnoho zkušeností ze své celoživotní práce. Dnes mám po boku dvě spřízněné duše. Jedna poskytuje svoje šikovné ruce a druhá svou hlavu♥ Dohromady jsme to MY a MIKLOV.
Za 30 let na trhu, máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí. A proto jsem si jistá, že vsadit na kvalitu se nám vyplatilo a stále vyplácí.

Partnerské zboží
Protože není v našich silách vyrobit celou škálu portfolia a naši zákazníci poptávají i další podobné produkty, rozhodli jsme se spolupracovat s dalšími výrobci, kteří jsou šikovní a jejich produkty se nám líbí. Tyto čepice a šály máme na pouze off-line, tedy na stánku. Kde a kdy jsme na stánku, najdete zde.


Rok 2020
V roce 2020, který byl v podstatě celý zavirovaný, jsem poprvé nemohla plnohodnotně jezdit za svými zákazníky a nemohla jsem dělat to, co mě již desítky let živí a baví. Nemohla jsem rozložit svůj stánek, vy jste si nemohli vyzkoušet naše čepice a já přišla o svůj svět..
Všechno zlé, je pro něco dobré.. ve volném čase, kterého jsem najednou měla moc, jsem se začala více věnovat minerálním kamenům a tvorbě z těchto krásných darů země. Začala jsem vyrábět náramky.
Síla těchto kamenů, vliv a energie je známá po staletí. Snad i díky posbírané energii z těchto minerálů, jsem rok ustála.Dostala jsem též příležitost, za pomoci spřízněné duše, MIKLOV zmodernizovat. Moje tvorba tak prosákla z reálného světa i do to virtuálního. A tak nás teď najdete na facebooku, instagramu, ale hlavně na těchto nových webových stránkách♥  

×

TOP